شستشو انواع فرش و گلیم تخصص ماست!

کیفیت شستشو و استفاده از مواد شوینده مختص فرش که باعث عدم آسیب دیدگی تار و پود فرش میشه و همکاری با صادر کنندگان فرش دستباف جهت شستشوی فرش های صادراتی . خدمات قالیشویی زارع شامل خاکگیری دارکشی و پرداخت انواع فرش های دستباف و ماشینی اعم از ابریشم گل ابریشم و کرک و خدمات کامل رفوگری اعم از ریشه زنی شیرازه دوزی چرم و …

مراحل سفارش

پرداخت آسان
زمانبندی تحویل
انتخاب نوع شست و شو

تماس با ما

تماس با ما

انتخاب نوع شست و شو
زمانبندی تحویل
پرداخت آسان

برای مشاوره رایگان منتظر شماره شما هستیم...

آدرس : شیراز بلوار نصر شرقی انتهای کوچه7

یکی از انواع روش های شستشوی فرش که مورد استفاده قرار می گیرد، روش سنتی می باشد که با استفاده از آب با فشار زیاد، سعی در از بین بردن و زدودن آلودگی ها دارد. این روش شستشوی فرش در واقع همان روش قدیمی و خانگی برای شستن فرش می باشد که نیازی به ارسال فرش به قالیشویی نداشته و همراه با دشواری در منزل می باشد. این روش شستشوی فرش دارای برخی معایب نیز می باشد.

از دیگر انواع روش های شستشوی فرش، روش نیمه اتوماتیک می باشد که همان گونه که از نام آن مشخص می باشد، در این روش به منظور شستشوی فرش نیاز به متخصصان قالیشویی و تجهیزات خاصی می باشد که قادر به شستشوی فرش در قالیشویی می باشند. به عبارتی دیگر در این روش یک فرد و یا اپراتور از وسایل و ابزار های مختلفی همچون فرچه، شلاق زن و یا ابزار آبگیری فرش و قالی، برای شستشوی فرش های استفاده می نمایند.

اما آخرین نوع از انواع روش های شستشوی فرش، روش تمام اتوماتیک می باشد. حدس زدن نحوه شستشوی فرش در این روش، کار سختی به نظر نمی آید. همان گونه که از نام این روش مشخص می باشد، در این روش فرش ها به طور کامل و از مرحله صفر تا صد به وسیله دستگاه های تمام اتوماتیک و خاصی مورد شستشو قرار می گیرند. دستگاه های شستشوی فرش در این روش دارای تنوع بسیار بالایی هستند که به صورت صفحه ای و یا دیسکی، فرایند شستشوی فرش ها را در قالیشویی به انجام می رسانند. 

شرکت قالیشویی زارع

شرکت ما با تمرکز بر کیفیت و حفظ ارزش های هنر دستبافت و فرهنگ فرش با افتخار خدمات شستشو، خاکگیری، دارکشی و پرداخت انواع فرش های دستباف و ماشینی را ارائه می‌دهد. از ویژگی‌های برجسته ما، استفاده از مواد شوینده و فرمولاسیون‌های خاصی برای حفظ و تقویت بافت تار و پود فرش است که علاوه بر تمیز کردن، فرش‌های شما را از آسیب‌های احتمالی نیز محافظت می‌کند. همچنین، ما با افتخار با صادرکنندگان فرش دستباف همکاری می‌کنیم تا فرش‌های صادراتی را با دقت و حرفه‌ای شستشو دهیم. شرکت ما دارای دستگاه‌های مدرن پرداخت، خاکگیری و دارکشی است که تضمین می‌کند فرش‌های شما به بهترین شکل ممکن بازیابی شوند. ما در آدرس شیراز بلوار نصر شرقی انتهای کوچه 7 قرار داریم و خدمات کامل شستشوی فرش، خاکگیری، دارکشی و پرداخت انواع فرش‌های دستباف و ماشینی اعم از ابریشم، گل ابریشم، کرک و ریشه زنی شیرازه دوزی، چرم و سایر خدمات مشابه را ارائه می‌دهیم. با ما همراه باشید تا فرش‌هایتان را در اوج زیبایی و کیفیت نگه داریم.

10+

سال تجربه

200+

مشتری

20+

پرسنل

250+
شستشوی فرش

با ما در ارتباط باشید...

آدرس : شیراز بلوار نصر شرقی انتهای کوچه7

خانه خدماتتماس ارتباط با ما