قالیشویی ارزان در شیراز ، قالیشویی زارع

تقریبا همه‌ی ما ایرانی ها برای پوشش کف در منازل خود از فرش، موکت، قالی و یا قالیچه استفاده می‌کنیم. لا به لای فرش ها و پرز های آنها محل های مناسبی برای رشد انواع باکتری ها و تکثیر حشرات است. از این رو تمامی این پوشش ها و لوازمی که در منزل مورد استفاده قرار می‌گیرد، هر چند وقت یکبار نیاز به شست و شو دارند.

از آنجایی که این وسایل برای ما از اهمیت زیادی برخوردار هستند، بهتر است وظیفه‌ی شست و شوی آنها را به یک قالیشویی معتبر بسپاریم. بهترین قالیشویی در شیراز دارای ویژگی ها و خدمات خاصی است که ما قصد داریم این ویژگی ها را به طور مختصر برای شما بیان کنیم.

شما با در نظر گرفتن این ویژگی ها و خدمات می‌توانید بهترین قالیشویی ارزان در شیراز را انتخاب کرده و شست و شوی کامل فرش های خود را به آنها بسپارید.

خصوصیات بهترین قالیشویی در شیراز :

خصوصیات بهترین قالیشویی در شیراز

برخی مردم برای انتخاب یک قالیشویی مناسب ویژگی های خاصی را مد نظر دارند، اما به طور کلی بهترین قالیشویی شیراز از نظر مردم باید دارای خصوصیات کلی باشد که مراجعه کنندگان بتوانند با اعتماد کامل از خدمات آنها استفاده کنند. برخی از این خصوصیات به شرح زیر می‌باشند:

1. استفاده از دستگاه های حرفه‌ای و پیشرفته

یکی از نکات مهم و اساسی در انتخاب بهترین قالیشویی شیراز، استفاده از دستگاه های پیشرفته و استاندارد برای شست و شوی قالی ها می‌باشد.

استفاده از دستگاه های استاندارد باعث می‌شود الیاف و شکل ظاهری فرش ها در طول شست و شو سالم باقی بماند و دچار آسیب نشوند.

این دستگاه ها هر چند وقت یکبار باید توسط افراد متخصص مورد چکاپ و آزمایش قرار گیرند، زیرا در صورت وجود ایراد در آنها روند شست و شو دچار مشکل شده و آسیب به فرش ها قطعی‌ست.

2. استفاده از شوینده های مخصوص

علاوه بر دستگاه هایی که برای شستن فرش ها در قالیشویی استفاده می‌شود، استفاده کردن از مواد شوینده‌ی با کیفیت و استاندارد نیز اهمیت بسیار بالایی دارد.

شوینده‌ی مورد استفاده در بهترین قالیشویی در شیراز، باید با نوع فرش مورد نظر سازگار باشد تا بهترین تمیزی و نتیجه حاصل شود. شوینده‌ی نامناسب باعث زبر شدن فرش و همچنین ایجاد رنگ پریدگی و یا رنگ دادگی می‌کند و این خسارات جبران ناپذیری را به مراجعین وارد می‌کند.

3. استفاده از دستگاه های اتوماتیک

در بهترین قالیشویی در شیراز، در تمامی مراحل شست و شوی فرش ها سعی در استفاده از دستگاه های کاملا اتوماتیک است. برای مثال در مرحله‌ی از بین بردن گرد و خاک فرش ها از دستگاه خاک گیر استفاده می‌شود و یا برای آبگیری فرش ها از دستگاه آبگیر کمک می‌گیرند.

یکی از مهم ترین دستگاه ها برای هر قالیشویی خوب، دستگاه خشک کن اتوماتیک است. این دستگاه از قرار گرفتن فرش ها در مقابل نور مستقیم خورشید جلوگیری به عمل می‌آورد و در نتیجه باعث افزایش طول عمر انواع فرش می‌شود.

4. کارکنان حرفه‌ای و با تجربه

بهترین قالیشویی ها سعی در استخدام افرادی با تجربه و کاربلد دارند. به کار گیری این افراد سرعت کار را در قالیشویی افزایش داده و کیفیت شست و شو را نیز ارتقاء می‌بخشند.

سپردن انواع فعالیت ها در قالیشویی به کارکنان حرفه ای و کاربلد، از آسیب رسیدن به فرش ها توسط افراد مبتدی جلوگیری کرده و همچنین هر وسیله طبق روش و مهارت مورد نیاز شسته می‌شود.

5. انتخاب روش های مناسب شست و شو

در بهترین قالیشویی در شیراز، افراد متخصص می‌دانند که نحوه‌ی شستن فرش ماشینی با فرش دستباف تفاوت دارد، پس این مسئله را برای جلوگیری از بروز هر گونه مشکلی رعایت می‌کند. بنابراین انتخاب روش های مناسب شست و شو برای انواع فرش، موکت، قالی، قالیچه و با مبل اهمیت به خصوصی دارد.

6. حمل و نقل سریع و آسان

تحویل گرفتن و تحویل دادن به موقع فرش ها از نکات مهمی است که هر قالیشویی خوب و معتبر باید رعایت کند. به عبارتی نباید در خصوص تحویل فرش ها بد قولی کرد.

بیشتر بدانید : شستشوی مبلمان در منزل

خدمات بهترین قالیشویی در شیراز :

خدمات بهترین قالیشویی در شیراز

بهترین قالیشویی ها معمولا تمامی خدمات هر قالیشویی را پوشش می‌دهند. این خدمات باید با بالاترین کیفیت و هزینه‌ی مناسب در اختیار مشتریان قرار گیرد. برخی از این خدمات عبارتند از:

• مبل شویی:

بهترین قالیشویی ها خدمات شستن انواع مبل های پارچه ای، چرمی، کنفی و … با بهترین کیفیت و به صورت کاملا حرفه ای ارائه می‌دهند.

• موکت شویی:

شستن انواع موکت ها اعم از کبریتی، تایل، چمنی، نخ پنبه و … از خدمات بهترین قالیشویی در شیراز محسوب می‌شود. بهتر است عملیات شست و شوی این موکت ها با دستگاه های اتوماتیک و یا تیم حرفه ای صورت پذیرد تا کمترین آسیب به آنها وارد شود.
• لکه بری:

لکه بری برای انواع فرش ها مانند فرش های ابریشمی، دستبافت، نخ پنبه، ماشینی و … انجام می‌شود. لکه بری برای انواع فرش های ذکر شده به گونه ای انجام می‌پذیرد که کمترین آسیب به فرش وارد شود.

بیشتر بدانید : مراحل شستشوی فرش

هزینه‌ی بهترین قالیشویی در شیراز :

هزینه‌ی بهترین قالیشویی در شیراز

هزینه برای بهترین قالیشویی در شیراز به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی‌توان هزینه‌ی ثابتی را برای آن در نظر گرفت. مهم ترین این عوامل عبارتند از:

• نوع مواد شوینده:

انتخاب نوع مواد شوینده برای فرش شما می‌تواند هزینه قالیشویی را افزایش یا کاهش دهد.

• نوع فرش:

نوع فرش شما می‌تواند تعیین کننده‌ی قیمت باشد، برای مثال قیمت شست و شوی فرش های ابریشمی نسبت به شست و شوی فرش های ماشینی بالاتر است، زیرا شستن فرش ابریشمی نیازمند دقت و تجربه‌ی بالاتر و همچنین حساسیت بیشتری دارد.
• نحوه‌ی شست و شوی فرش ها:

نحوه‌ی شستن فرش ها به صورت ماشینی و یا دستی نیز هزینه‌ی متفاوتی دارد.

• انتخاب نوع شست و شو:

نوع شست و شوی فرش ها به صورت اعلا شور، سفید شور، لکه بر و موارد دیگر به انتخاب خودتان هزینه های متفاوتی با توجه به مواد مصرفی در قالیشویی ها دارد.

• ترمیم و رفو:

در صورت نیاز فرش شما به ترمیم و رفو، این کار نیز در کنار شست و شوی فرش ها هزینه‌ی مازاد برای شما دارد.

بیشتر بدانید : شستشوی فرش شگی

درباره قالیشویی زارع :

قالیشویی زارع با بیش از 30 سال سابقه درخشان، یکی از معتبرترین قالیشویی‌ها در جنوب کشور است. این قالیشویی دارای لوح تقدیر سال 88 از اتحادیه فروشندگان فرش دستباف است و به شستشو، تعمیر و مرمت انواع فرش‌های دستباف و ماشینی می‌پردازد.

قالیشویی زارع بزرگترین کارخانه قالیشویی در جنوب کشور است و با سیستم شستشو و آبگیری مکانیزه مجهز شده است. این قالیشویی دارای دو خط شستشو است و عضو رسمی اتحادیه فروشندگان فرش دستباف بوده و توسط صنایع و معادن تایید شده است . برای دریافت مشاوره از کارشناسان ما تماس بگیرید.

 آدرس :

شیراز بلوار نصر شرقی (جاده کفترک سابق) انتهای کوچه 7

09171098983
carpetservicezare @gmail.com

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *