قیمت شستن فرش ۱۲ متر

اگرچه می‌توانید فرش‌ها را به تنهایی در خانه تمیز کنید، اما ممکن است فرش‌های گران ‌قیمتی داشته باشید و نخواهید سلامت فرش را با ریسک انجام کارهای اشتباه به خطر بیندازید. یا شاید خودتان تمیز کردن عمیق فرش را امتحان کرده‌اید و کثیفی وجود دارد که جابه‌جا نمی‌شود. هنگام انتخاب یک قالیشویی، مهم است که قیمت شستن فرش ۱۲ متر را نیز در نظر بگیرید. قیمت، بسته به میزان خدمات دریافتی، اندازه فرش، جنس فرش، دریافت خدمات اضافی مثل رنگرزی، ترمیم بافت یا پارگی متفاوت است.

۷ مرحله تمیز کردن فرش + قیمت شستن فرش ۱۲ متر

قالیشویی یک فرآیند دقیق و تخصصی است. فرقی نمی‌کند فرش پشمی، فرش ابریشمی، فرش ایرانی، فرش دستباف، فرش مصنوعی یا غیره داشته باشید، در اینجا یک مرور کلی از فرآیند تمیز کردن ما آورده شده است. مراحل ممکن است بسته به نوع و اندازه فرش متفاوت باشد:    

 1. بازرسی قبل از تمیز کردن
  اولین مرحله شامل ارزیابی دقیق فرش برای درک جنس، ساختار و هر شرایطی که می‌تواند بر روند تمیز کردن تأثیر بگذارد، است.
 2. گردگیری/ حذف خاک خشک
  فرش با استفاده از ابزارهای تخصصی، فرآیند حذف گرد و غبار را طی می‌کند که از جاروبرقی معمولی موثرتر است. این مرحله گرد و غبار و خاک خشکی را که عمیقاً در فرش فرو رفته است، از بین می‌برد.
 3. 3. تست ثبات رنگ
  برای اطمینان از عدم محو شدن رنگ فرش در حین تمیز کردن، تست ثبات رنگ انجام می‌شود. اگر مشخص شود که آنها ناپایدار هستند، اقداماتی را برای تثبیت آن‌ها قبل از تمیز کردن انجام خواهیم داد.
 4. 4. تمیز کردن لکه ها
  یک محلول ظریف و درعین حال قدرتمند بر روی مناطقی که ترافیک سنگین لکه‌ها وجود دارند، اسپری می‌شود. این کار باعث می‌شود تا تمام ذرات کثیفی تجزیه شوند؛ بنابراین کارشناسان قالیشویی ما می‌توانند بدون آسیب رساندن به فرش شما، لکه‌ها را پاک کنند.
 5. شستشو (تمیز کردن با بخار یا استخراج آب داغ)
  پس از تمیز کردن لکه‌ها، فرش به طور کامل آبکشی می‌شود. فرآیند آبکشی شامل یک محلول اسیدی ملایم است که به بازگرداندن تعادل pH طبیعی فرش کمک می‌کند و شامپو قلیایی مورد استفاده در هنگام تمیز کردن را خنثی می‌کند. این مرحله برای حفظ یکپارچگی و شادابی رنگ فرش شما ضروری است. خدمات نظافتی ما با تمرکز بر حفظ تعادل pH فرش شما در طول فرآیند نظافت، طول عمر و حفظ زیبایی و کیفیت فرش شما را تضمین می‌کند.
  برخی از فرش‌های عتیقه، فرش‌های شرقی و سایر فرش‌های بسیار ظریف، فقط با دست شسته می‌شوند. این نوع فرش‌ها فقط با شامپوی مخصوص شسته و سپس با آب شستشو می‌شود.
 6. خشک کردن کنترل شده
  پس از آبکشی، فرش در محیطی با رطوبت کنترل شده با دقت خشک می‌شود تا از تغییر رنگ جلوگیری شود. این مرحله برای تمیز کردن فرش دستباف حیاتی است؛ زیرا تکنیک نامناسب در این مرحله می تواند به پرز فرش بسیار ظریف آسیب برساند.
 7. بازرسی پس از تمیز کردن
  در نهایت، فرش تحت بازرسی پس از تمیز کردن، قرار می‌گیرد تا اطمینان حاصل شود که تمام لکه‌ها، بوها و سایر مسائل برطرف شده است. در غیر این صورت، لکه درمانی برای حذف یا کاهش تا حد امکان لکه بدون آسیب رساندن به پارچه فرش انجام می‌شود.

۷ مرحله تمیز کردن فرش

فواید تمیز کردن فرش در قالیشویی

در صورت عدم مراقبت، با گذشت زمان، فرش‌ها کثیفی، گرد و غبار و مواد حساسیت زا جمع می‌کنند که به شکافتن الیاف منجر می‌شود. خدمات قالیشویی باعث افزایش طول عمر فرش می‌شود، زیرا کثیفی‌ها را از بین می‌برد. فواید شستن فرش در قالیشویی عبارت‌اند‌از:

 • از بین بردن علائم لکه:
  برای سخت‌ترین لکه‌ها که در خانه از بین نمی‌روند، قالیشویی ‌های حرفه‌ای می‌توانند به راحتی آن‌ها را پاک کرده و شما را از شرمندگی نجات دهند. در حالی که فرآیند شستشوی فرش ادامه دارد، در صورت عدم رسیدگی صحیح، ممکن است باعث شود فرش سفتی خود را از دست بدهد.
 • محیط سالم تر:
  گرد و غبار به دام افتاده و مواد حساسیت زا در فرش وارد هوای تنفسی می‌شود و در نتیجه مشکلات تنفسی، واکنش‌های آلرژیک و سایر مشکلات سلامتی ایجاد می‌کند. قالیشویی‌های حرفه‌ای مواد حساسیت‌زا را از بین می‌برند و فرش را ضد عفونی می‌کنند.
 • ازبین رفتن بوی بد:
  فرش‌های کثیف می‌توانند بوی بدی را منتشر کنند. شما نمی‌توانید بوها را با عطرها یا خوشبو کننده‌های هوا بپوشانید، باید آن آلودگی را از روی فرش تمیز کنید.
 • صرفه جویی در زمان:
  با داشتن زندگی پرمشغله، به نظر واقعی می‌رسد که فردی را استخدام کنید تا در تمیز کردن فرش به شما کمک کند نه اینکه خودتان این کار را انجام دهید. کمک خواستن از خدمات شستشوی فرش باعث صرفه جویی در وقت شما با نتایج موثرتر می‌شود.

چرا باید خدمات قالیشویی ما را انتخاب کنید؟

چرا باید خدمات قالیشویی ما را انتخاب کنید؟

بخارشوی‌ها از مقدار زیادی آب و صابون استفاده می‌کنند که به معنای زمان خشک شدن طولانی‌تر و شانس بیشتر برای رشد کپک و تأثیر بر محیط است. بهترین راه برای جلوگیری از این‌مشکلات،جست‌و‌جوی یک مجموعه قالیشویی معتبر است تا فرش شما دوباره احساس تازگی کند و در عین حال مؤثرتر از شستشوی سنتی با بخار باشد. از ویژگی‌های قالیشویی زارع می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

در دسترس بودن کامل هفتگی

برای زمان و روزی که مناسب شماست، خدمات آنلاین رزرو کنید. رزرو قالیشویی در نزدیکی شما با ما، بدون دردسر و راحت است و تجربه‌ای بدون دردسر را تضمین می‌کند.

 

قالیشویی دارای گواهی و بیمه کامل

تمامی کارکنان قالیشویی به خوبی آموزش دیده و دارای گواهینامه هستند تا تمام فرش‌ها یا قالیچه‌های شما را به درستی تمیز کنند و ظاهر زیبای آن‌ها را برگردانند.

 

ماشین آلات حرفه ای سطح بالا

ما از موثرترین روش‌ها و تجهیزات قالیشویی، برای ارائه نتایج شگفت انگیز در کمترین زمان استفاده می‌کنیم.

 

از بین بردن رایج ترین لکه ها

اگرچه 100% تضمین نمی‌کنیم که لکه‌ها کاملاً از بین بروند، اما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا مطمئن شویم که فرش‌های شما پس از سرویس تقریباً به همان اندازه نو به نظر می‌رسند. اگر دستگاه‌های استخراج آب داغ و مواد شوینده لکه‌دار ما نتوانند لکه‌ای را از بین ببرند، هیچ چیز این کار را نمی‌کند، زیرا ما از کارآمدترین تجهیزات و مواد شوینده موجود در بازار استفاده می‌کنیم.

نتایج شگفت انگیز برای انواع فرش و موکت

نتایج شگفت انگیز برای انواع فرش و موکت

تکنسین‌ها با توجه به تجربه خود می‌دانند که چگونه انواع لکه‌ها را تمیز کنند؛ بنابراین می‌توانید به خدمات مفید ما اعتماد کنید.

 

شستشو با حفظ اثرات زیست محیطی

وقتی صحبت از روش مورد استفاده برای تمیز کردن فرش می‌شود، از نوآوری و تأثیرات محیطی آگاه باشید. مراقب پاک کننده‌هایی باشید که از مواد غیر سمی به روش سبز استفاده می‌کنند، نه با مواد شیمیایی خشن یا صابون زیاد.

 

انتخاب یک قالیشویی حرفه‌ای

وقتی صحبت از حفظ یک خانه یا محل کار تمیز و سالم به میان می‌آید، تمیز کردن فرش، خدماتی حیاتی است که نه تنها ظاهر فرش‌های شما را بهبود می‌بخشد، بلکه کیفیت هوای داخل خانه را نیز ارتقا می‌دهد.
برای مشاوره بیشتر در مورد تمیز کردن و مراقبت از فرش همچنین برای اطمینان از ماندگاری فرش، شما می‌توانید به سایت مجموعه قالیشویی زارع مراجعه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *